Filmy

George Lucas obejrzał i ocenił „Ostatniego Jedi”

c-3po-lucas

George’a Lucasa można oceniać na wiele sposobów, a opinie o nim są tak skrajne, jak tylko można to sobie wyobrazić. Niezależnie jednak od tego, co sądzimy o jego twórczości, słowa reżysera na temat kolejnych filmów sagi Star Wars zawsze będą istotne dla większości z nas. Kto nie chciałby wiedzieć, co o swoim magnum opus sądzi jego twórca? Nawet wtedy, gdy nie należy już do niego…

Lucas miał okazję obejrzeć Ostatniego Jedi i wyraził opinię o filmie. Tym razem słowa nie zostały wypowiedziane przez reżysera osobiście, lecz przez jego wieloletnią przyjaciółkę i asystentkę, Connie Wethington. Według jej słów, George powiedział, że film jest „przepięknie wykonany”. Doszło nawet do rozmowy pomiędzy nim a Rianem Johnsonem. Podobno w kierunku młodszego z reżyserów padło sporo komplementów.

Choć ocena Lucasa wydaje się nieco powściągliwa, to pozytywne słowa z jego strony bardzo cieszą. Szczególnie ze względu na niezbyt pochlebną opinię o Przebudzeniu Mocy reżyserii J.J. Abramsa, którą wyraził niedługo po premierze filmu. Reżyser stwierdził wtedy, iż VII Epizod jest wtórny i nie podoba mu się, że wykorzystuje zbyt wiele znanych motywów. Dodał także, że kłóci się to z jego wizją uniwersum, ponieważ zawsze starał się pokazać w kolejnych filmach coś zupełnie nowego – od statków, poprzez planety, na bohaterach kończąc.

Niektórzy z Was już dziś będą mieli okazję przekonać się, czy podzielają zdanie George’a Lucasa. W momencie powstawania tego newsa trwają przedpremierowe pokazy Ostatniego Jedi. Oficjalna premiera jutro.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.