Filmy

„Zemsta Sithów” dziś w TVN

uIDktkpTURBXy9hMGFjYmMxOWUxMjBmZDRhYTI1ZTA2M2QzOGMxNTRlNy5qcGeSlQPMpADNBCPNAlSTBc0DIM0Bwg

TVN pojawi się kolejna część sagi rodu Skywalkerów. Już dziś o 20:10 rozpocznie się Zemsta Sithów, trzeci epizod trylogii Prequeli z Anakinem i Obi-Wanem w rolach głównych. Powtórka przewidziana jest na wigilijną niedzielę, na godzinę 12:45. Kolejne filmy zobaczymy dopiero po Nowym Roku.

Lata po rozpoczęciu wojen klonów Sithowie ujawniają tysiącletni spisek, Republika rozpada się, a z jej popiołów wyrasta Galaktyczne Imperium. Potwierdzają się najgorsze obawy mistrza Jedi, Mace’a Windu (Samuel L. Jackson) – skuszony obietnicami Sithów Anakin Skywalker (Hayden Christensen) przechodzi na Ciemną Stronę, by przeobrazić się w rezultacie w Dartha Vadera – nowego ucznia Imperatora. Jedi zostają zdziesiątkowani, a Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) i Mistrz Yoda, muszą udać się na wygnanie. Jedyną nadzieją dla galaktyki są dzieci Anakina – bliźnięta, chłopiec i dziewczynka… 


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.