Filmy

Mark Hamill nie przepadał za losem Luke’a w „Ostatnim Jedi”… Ale zmienił zdanie

Mark Hamill tlj

Fani Star Wars nie mieli okazji nacieszyć się obecnością Luke’a Skywalkera w Przebudzeniu Mocy, przez co nasze myśli w ciągu ostatnich dwóch lat błąkały się w okół rozważań, co Luke osiągnął od czasu Powrotu Jedi. Mark Hamill wielokrotnie zaznaczał, że zaskoczył go nie tylko scenariusz do The Last Jedi, ale miał także żal do reżysera, Riana Johnsona, który postanowił opowiedzieć historię Luke’a w taki sposób. Niedawno jednak Hamill potwierdził, że mylił się co do swoich uprzedzeń dotyczących charakteru.

Jak mówi Hamill w wywiadzie dla IMDb:

„Miałem problem z zaakceptowaniem tego, co [Rian Johnson – przyp. red.] wymyślił dla Luke’a, ale po obejrzeniu filmu, ponownie muszę przyznać, że się myliłem.”

Później Mark dodaje:

„Myślę, że bycie wypchniętym ze strefy komfortu jest dobrą rzeczą, ponieważ gdybym był tylko kolejnym życzliwym Jedi, szkolącym młodych padawanów… Widzieliśmy już ten schemat i nikt nie może zrobić tego lepiej niż Alec Guinness, a ja nie powinienem nawet próbować.”

Ostatni Jedi od ponad tygodnia jest już wyświetlany w kinach. Jeśli jakimś cudem nie mieliście jeszcze okazji wybrać się na film, czas najwyższy to zrobić.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.