Saga Star Wars

Nowe szczegóły na temat przeszłości Snoke’a i Najwyższego Porządku

Snoke2

Okazuje się, że odkrywanie informacji o Najwyższym Wodzu dopiero nabiera tempa.

Ledwie wczoraj przedstawiliśmy Wam oficjalną teorię o rzeczywistej liczbie uczniów Snoke’a, a już pojawiły się zupełnie nowe, nie mniej intrygujące wiadomości.

Krótkie, ale bardzo treściwe informacje pochodzą z książki Star Wars: The Last Jedi Visual Dictionary autorstwa Pablo Hidalgo i rzucają nowe światło nie tylko na samą postać mistrza Kylo Rena, ale także uchylają rąbka tajemnicy o przedmiotach, które dane nam było zobaczyć w filmie.

Do orszaku Snoke’a zaliczają się także niemi nawigatorzy, nienazwanej rasy obcy pochodzący z Nieznanych Regionów. To właśnie im, doskonale odnajdującym się na szlakach kompletnie nieznanych w cywilizowanej części galaktyki, pozostałości sił imperialnych zawdzięczały przetrwanie po klęsce w wojnie z Rebelią.

Ci nienazwani nawigatorzy są także twórcami ogromnego oculusa, potężnej lunety znajdującej się w sali tronowej Najwyższego Wodza, przez którą Rey spoglądała na flotę Ruchu Oporu w Ostatnim Jedi.

Tym samym potwierdzają się teorie o silnych powiązaniach Snoke’a z Nieznanymi Regionami oraz sposobie przetrwania idei Imperium po zakończeniu wojny.

Książka nie dostarcza jednak żadnych wiadomości doprecyzowujących którąkolwiek z poruszanych kwestii, dlatego fanom nadal pozostaje cierpliwie czekać na opisanie coraz bardziej intrygującego pochodzenia Najwyższego Wodza w książkach, grach, serialach bądź komiksach zaliczających się do nowego kanonu.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.