Gwiezdne Wojny - Historie

Disney rzekomo obawia się, że „Han Solo” będzie katastrofą

Han Solo spinoff

Po ogłoszeniu przez Lucasfilm, że reżyserski duet Phila Lorda i Chrisa Millera odszedł od produkcji Hana Solo, fani niepokoili się o to, co dalej stanie się z filmem. Obecnie jest on w fazie postprodukcji i wszystko wydaje się zmierzać ku dobremu. Jednak pewne źródło – rzekomo zbliżone do załogi filmu – twierdzi, iż Disney przewiduje, że film okaże się „katastrofą” i jest to „tykająca bomba”.

„Disney przygotowuje się na to, że Han Solo zbombarduje fanów” – powiedział kontakt w rozmowie ze ScreenGeek. Ponoć obawy wytwórni wzrosły po niedawnych negatywnych głosach na temat Ostatniego Jedi. Oliwy do ognia dolewa plotka, że aktor Alden Ehrenreich, wcielający się w filmie w tytułowego Hana Solo, nie potrafił prawidłowo odegrać powierzonej mu roli, przez co cały czas musiał towarzyszyć mu coach aktorski. Na domiar wszystkiego pojawia się plotka, że scenariusz filmu był, zdaniem Rona Howarda (aktualnego reżysera), źle skonstruowany.

Wszystkie te rewelacje brzmią naszym zdaniem nie do końca wiarygodnie. Zbyt dokładnie pokrywają się z negatywnymi opiniami krytyków nowych Gwiezdnych Wojen, które głoszone są w sieci od wielu, wielu miesięcy.

Czas zweryfikuje, czy wytwórnia Walta Disneya faktycznie lubi tropić środki w projekty, które sama uważa za niewypały.

Premiera filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie już 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.