Gwiezdne Wojny - Historie

Pierwsze spojrzenie na postacie z filmu „Solo: A Star Wars Story”!

solo-star-wars-story-promo-image-1069577

Pierwsze spojrzenie na postacie z filmu Solo: A Star Wars Story zostało ujawnione w formie grafiki, którą możecie zobaczyć powyższej.

Na obrazie widoczne są gwiazdy filmu: Alden Ehrenreich jako Han Solo, Donald Glover jako Lando Calrissian, Emilia Clarke jako Kira oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

Na rosyjskiej stronie licencyjnej, która ujawniła zdjęcie, pojawiły się także szczegóły dotyczące filmu:

Solo to ekscytująca opowieść o galaktycznych przygodach, ukazująca historię młodego Hana Solo. Poznamy trudności, z jakimi mierzył się bohater i jak z nich wybrnął. Dowiemy się, jak stał się tym samym przemytnikiem, buntownikiem i bohaterem, którego wszyscy znamy i kochamy.”

Druga z przedstawionych grafik, którą widzicie poniżej, przedstawia te same postacie w odwróconej pozie, lecz dodatkowo pojawia się tam Sokół Millennium, występujący w biało-niebieskich barwach. Plotki sprzed kilku miesięcy na temat wyglądu statku słynnego szmuglera zdają się potwierdzać.

solo a star wars

Premiera filmu zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.