FilmyWydarzenia

Mark Hamill nie lubi „Ostatniego Jedi”? Kłamstwa!

Luke lightsaber

W ostatnich dniach sieć obiegła „sensacyjna” wiadomość o tym, że Mark Hamill, odtwórca roli legendarnego Luke’a Skywalkera, nie zgadza się z losem, jaki jego bohaterowi zgotował w VIII Epizodzie Rian Johnson. Później aktor przepraszał na swoich profilach społecznościowych za tę wypowiedź. Media wręcz wrzały od nagłówków: „Hamill nie lubi Ostatniego Jedi”, „Mark Hamill przeprasza za swoje słowa o filmie”.

Odejdziemy dziś nieco od formy czysto informacyjnej naszych newsów, ponieważ to, co się dzieje wokół widowiska Riana Johnsona zakrawa wręcz na psychodeliczny sen, zaś medialne nagłówki są – powiedzmy sobie szczerze – stekiem bzdur i manipulacji.

Oryginalną wypowiedź Marka Hamilla na temat jego postaci w filmie możecie zresztą zobaczyć na oficjalnych profilach aktora. Sam udostępnił fragmenty swoich wypowiedzi:

https://www.instagram.com/p/BdPWibOl-2Q/?taken-by=hamillhimself

Dla niezaznajomionych z językiem angielskim poniżej przedstawiamy tłumaczenie:

„Miałem kłopot z zaakceptowaniem wizji Luke’a, jaką obmyślił Rian Johnson. Ale jeszcze raz powtórzę, że po obejrzeniu filmu stwierdziłem, że nie miałem racji. Myślę, że wyjście ze strefy komfortu jest dobrą decyzją. Jeśli byłbym tylko kolejnym życzliwym Jedi, który szkoli młodego padawana, mielibyśmy powtórkę z rozrywki.”

Powyższa wypowiedź Hamilla została rozczłonkowana przez wiele serwisów i portali informacyjnych, po czym wykreowano z niej nagłówki, które prawdopodobnie nawet nie śniły się Disneyowi i Lucasfilmowi w najgorszych marketingowych koszmarach.

O ile jesteśmy w stanie zrozumieć i zaakceptować fakt, że części widowni Ostatni Jedi po prostu nie przypadł do gustu, to tworzenie alternatywnej rzeczywistości i przekręcanie faktów tylko po to, by uzasadnić swoją niechęć do nowej produkcji, to spora przesada.

Wiemy, że fandom Gwiezdnych Wojen jest wspaniały i w większości potrafimy zachowywać się dorośle oraz szanować to, że każdy z nas kocha Odległą Galaktykę na swój sposób. Dlatego musimy zrobić wszystko, aby kłamstwa i manipulacje nie miały pośród nas racji bytu.

Niezależnie od tego, czy kochamy Ostatniego Jedi, czy też nie.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.