Saga Star Wars

Dzieci Marka Hamilla zagrały epizodyczne role w „The Last Jedi”

Saile Minnau

Mark Hamill nie przestaje zaskakiwać fanów. Pod koniec zeszłego tygodnia aktor ujawnił poprzez swój profil na Twitterze, że jego dwaj synowie i córka – Nathan, Griffin oraz Chelsea – zagrali epizodyczne role w Gwiezdnych Wojnach: Ostatnim Jedi.

To jednak nie wszystko, ponieważ z tweeta opublikowanego przez Hamilla wynika, że trójka rodzeństwa wcieliła się także w żołnierzy Ruchu Oporu na potrzeby fotografii do Słownika Ilustrowanego dedykowanego ósmej części Sagi. Znajdziemy ich tam pod nazwiskami Saile Minnau, Salaka Kuchimba i Koo Millham.

Jeśli jesteście ciekawi, gdzie mogliśmy dostrzec ich twarze, to poniżej znajdziecie kadr z filmu:

Hamill's children The Last Jedi

Cameo dzieci Marka to nie jedyne epizodyczne role, jakie znalazły w filmie Riana Johnsona. Na chwilę przed bitwą na planecie Crait możemy dostrzec reżysera Łotra 1, Garetha Edwardsa, który także wciela się w piechura Ruchu Oporu. Książęta Wielkiej Brytanii – William i Harry – również pojawili się w produkcji – wystąpili jako szturmowcy Najwyższego Porządku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.