FilmyWydarzenia

Mark Hamill odnosi się do plotek na temat jego opinii o „Ostatnim Jedi”

tlj luke skywalker

Mark Hamill postanowił ostatecznie zabrać głos w sprawie krążących po sieci plotek o jego rzekomo negatywnym nastawieniu do pomysłów Riana Johnsona w Ostatnim Jedi. Sprawa przez parę dni przybrała całkiem sporych rozmiarów, a biorąc pod uwagę, że wynikła w dużej mierze z naciągania faktów i przeinaczania słów, to zdecydowanie nie powinna cieszyć się tak dużym rozgłosem.

Przybliżając Wam nieco sprawę, przypomnijmy, że w jednym z wywiadów Hamill oznajmił, iż z początku kompletnie nie zgadzał się z pomysłem, jaki reżyser miał względem finału historii Luke’a Skywalkera, lecz po zakończeniu zdjęć i obejrzeniu The Last Jedi, całkowicie zmienił zdanie. Wiele nastawionych negatywnie do filmu lub po prostu szukających sensacji mediów podchwyciło wyłącznie pierwszą część wypowiedzi i w takiej formie ruszyła ona w świat, o czym pisaliśmy już w naszym newsie sprzed kilku dni.

Niedługo potem Mark postanowił odnieść się do tych insynuacji, pisząc na Twitterze, że film Riana i jego wizja historii Luke’a bardzo mu się podobają, a jego negatywne zdanie o pomysłach reżysera stało się nieaktualne zaraz po nagraniach.

Wpis ten wywołał jednak kolejną burzę, ponieważ część fanów doszła do wniosku, że wytwórnie Disney i Lucasfilm zmusiły Marka Hamilla do złożenia oświadczenia, które jest niezgodne jego sumieniem.

Aktor po raz ostatni odniósł się do sprawy 30. grudnia i kategorycznie odciął się od niedorzecznych wymysłów na temat jego wypowiedzi:

„Naprawdę podobają mi się dyskusje na temat Ostatniego Jedi, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Każdy ma prawo do własnej opinii – ale pozwólcie, że wyjaśnię jedną kwestię: Ani wytwórnia Disney, ani Lucasfilm nie narzekały i nie mówiły, co mam odpowiadać – NIGDY.”

Mamy szczerą nadzieję, że to oświadczenie ostatecznie zamknie temat „niezadowolenia” Hamilla i rzekomych nacisków ze strony Disneya i Lucasfilmu.

Nie ma nic złego w tym, że części fanów Ostatni Jedi zwyczajnie nie przypadł do gustu, jednak są pewne granice wyrażania swojej dezaprobaty. Tutaj zostały one przekroczone.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.