Filmy

Produkcja nowego filmu w świecie Star Wars ruszy już w czerwcu tego roku?

Scotland

Produkcja nowego filmu ze świata Gwiezdnych Wojen może rozpocząć się w Szkocji tego lata. Dziennik The Daily Record twierdzi, że nagrania odbędą się w miejscowości Argyll lub „gdzieś indziej na północy kraju”. Na plan zdjęciowy wybrano podobno obszar znany jako „Rest and Be Thankful” (widoczny na zdjęciu powyżej), który pojawił się również w filmie Skyfall z 2012 roku. Zdjęcia mają rozpocząć się w czerwcu.

Jak podaje The Daily Record, wieści dotyczą pierwszej odsłony nowej trylogii Riana Johnsona, co jednak wydaje się mało wiarygodne. Jak wiemy z niedawnego wywiadu z reżyserem, jego filmy wciąż są na bardzo wczesnym etapie tworzenia, bez uzgodnionego scenariusza czy jakiegokolwiek zarysu fabuły. Podany czas byłby jednak zgodny z produkcją IX Epizodu reżyserii J.J. Abramsa.

Dokładna linia czasu produkcji Epizodu IX nie jest znana, ale czerwcowe nagrania miałyby sporo sensu. Prace nad Przebudzeniem Mocy rozpoczęły się w maju 2014 r., a zdjęcia do Ostatniego Jedi wystartowały w lutym 2016. Jeśli więc IX Część miałaby być nakręcona według podobnego harmonogramu (przy premierze zaplanowanej na grudzień 2019 roku), to czerwcowy termin rozpoczęcia prac wydaje się najbardziej sensowny.

Jak zawsze, powinniśmy pamiętać, że dopóki wieści te nie zostaną potwierdzone przez Lucasfilm, mamy do czynienia wyłącznie z plotką.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.