Gry

Od niedawna w „Star Wars: Battlefront II” możecie zagrać jako Matt

Matt Radar Technician

To była tylko kwestia czasu, zanim słynny już Matt-Technik, za którego przebrał się Kylo Ren w skeczu Saturday Night Live, zostanie powołany do życia w modzie dla gry Star Wars: Battlefront II. Musimy przyznać, że efekt jest niesamowity.

Modyfikacja zastępuje skórkę Kylo Rena i podmieniana ją na doskonale odtworzonego Matta. Kiedy skecz po raz pierwszy pojawił się w programie SNL w 2016 roku, fani Gwiezdnych Wojen natychmiast zakochali się w tej absurdalnej koncepcji. Nie ma co się dziwić, bo aktor odtwarzający postać Kylo, Adam Driver, wykonał fantastyczną robotę w parodii Undercover Bossa. Powiedzmy sobie szczerze – ten pomysł jest zbyt dobry, aby nie pojawił się w nowym Battlefroncie.

Rozgrywkę w skórce Matta możecie obejrzeć poniżej:

Należy pamiętać, że modyfikacja działa tylko w trybie Arcade. Dodanie jej do gry jest bardzo proste – wystarczy pobrać plik bezpośrednio z Nexus Mods; upewnijcie się jednak wcześniej, że pobraliście też Frosty Mod Managera.

Pod tekstem znajdziecie pełny skecz, na którym wzorowany jest mod. Jeśli chodzi o Star Wars: Battlefront II, to tytuł dostępny jest dla użytkowników Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Matta spotkamy jednak wyłącznie na platformie PC.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.