Gwiezdne Wojny - Historie

Wyciekły zdjęcia zestawów Lego inspirowanych spin-offem „Han Solo”

Solo a star wars story

Gdy większość z nas nadal jest zajęta wszystkim, co związane z premierą Ostatniego Jedi, do sieci wyciekają interesujące zdjęcia zestawów Lego, zdradzające kilka potencjalnych szczegółów na temat spin-offu Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o wycieku grafik ukazujących bohaterów filmu, które pojawiły się na rosyjskim portalu licencyjnym. Te same obrazy promocyjne możemy zobaczyć na pudełkach zestawów Lego Star Wars, co stanowi kolejny dowód, że nie są to podróbki. Portal Star Wars Explained udostępnił zdjęcia zestawów na Instagramie.

Znajdziemy tam m.in. Sokoła Millennium z serii „Kessel Run” (jego wygląd znów pokrywa się z plotkami z września ubiegłego roku), a także zestaw imperialnego myśliwca TIE, śmigacza Hana Solo oraz nowy rodzaj szturmowców imperialnych:

Premiera Hana Solo zaplanowana jest na 25 maja, więc w najbliższych tygodniach powinniśmy spodziewać się kolejnych, oficjalnych już informacji o filmie. Niewykluczone, że niebawem Lucasfilm opublikuje także pierwszy teaser.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.