Seriale

Co wiemy o kontynuacji 4. sezonu serialu „Star Wars: Rebelianci”?

rebelsseason4trailer

Premiera Ostatniego Jedi już za nami, mamy także początek 2018 roku, co oznacza, że niebawem powróci 4. sezon Rebeliantów, który będzie jednocześnie zamknięciem historii załogi Ducha. Skoro wielkimi krokami zbliżają się kolejne odcinki animowanej serii, warto byłoby wiedzieć co nieco o tym, co nas czeka w jej kontynuacji.

Podsumowanie na ten temat zrobił profil Star Wars Rebels Transmission, zbierając informacje z kilku podcastów, w których uczestniczyli twórcy serialu.

Z wypunktowanej listy możemy dowiedzieć się, że:

  • Lothalskie Wilki odegrają istotną rolę w kontynuacji S4. Będą miały swoje duże momenty w serii.
  • W S4 będą działy się „dziwne” rzeczy. Prawdopodobnie zobaczymy więcej motywów związanych z Mocą, gdy wkroczymy w fabułę Ezry i Kanana.
  • Pewien sposób wykorzystania Mocy, który widzieliśmy w The Last Jedi, pojawi się również w Star Wars Rebels. Wynika to z tego, że Dave Filoni i Rian Johnson są przyjaciółmi i często współpracują.
  • W drugiej części S4 będzie przynajmniej jedna rzecz, która połączy serial z Ostatnim Jedi.
  • Nie było to zupełnie powiązane z Rebeliantami, ale Dave Filoni miał spory wpływ na nowe filmy (głównie Łotra 1 i Ostatniego Jedi). W filmach, przy których pomagał, są sceny, będące w dużej mierze jego pomysłami.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie ponownie pojawią się Rebelianci, ale wedle informacji z listopada, powinniśmy spodziewać się ich jeszcze w styczniu.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.