Filmy

„Ostatni Jedi” trafi pod strzechy już w marcu?

TheLastJedi

Fani, którzy chcieliby obejrzeć Gwiezdne Wojny: Ostatniego Jedi w zaciszu własnego domu, powinni zakreślić datę 27 marca w swoich kalendarzach, bowiem, jak donosi portal The Digital Bits, film zostanie wydany w tym dniu na Blu-ray, 4K Ultra HD i DVD. Stałoby się to nieco szybciej niż w przypadku Przebudzenia Mocy i Łotra 1, ponieważ oba filmy ukazały się na sklepowych półkach w pierwszym tygodniu kwietnia.

i-star-wars-the-last-jedi-4k-ultra-hd-includes-2d-blu-ray-zavvi-exclusive-limited-edition-steelbook

Nie znamy jeszcze dokładnej zawartości żadnego z wydań. Jedyną rzeczą, jakiej fani mogą się na ten moment spodziewać po wydaniu wersji Blu-ray, jest dwadzieścia minut usuniętych scen, co reżyser Rian Johnson ujawnił podczas niedawnego wywiadu. Jeszcze przed premierą filmu w kinach Johnson udostępnił na Instagramie post o tym, że nagrał własny komentarz do The Last Jedi, mamy więc pewność, że on także pojawi się na płytach.

https://www.instagram.com/p/BcBiJZvjBnl/

Jak zawsze, jest to tylko plotka, dopóki nie zostanie potwierdzona lub odrzucona przez Lucasfilm.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.