Gwiezdne Wojny - Historie

Jeszcze więcej zdjęć zestawów LEGO nawiązujących do „Hana Solo”!

Han Solo LEGO

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o pojawieniu się w sieci zdjęć zestawów LEGO Star Wars inspirowanych filmem Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie. Do Internetu wypłynęły kolejne fotografie, przedstawiające jeszcze więcej pojazdów i postaci, które zdradzają nam kilka dodatkowych szczegółów na temat spin-offu.

Na pudełkach możemy zobaczyć Range Troopera, koreliańskie ogary (co potwierdza, że w filmie pojawi się planeta Corellia) oraz szturmowców z Mimban. Dla przypomnienia, Mimban jest planetą położoną w Obszarze Ekspansji. W roku 22 BBY rozegrała się tam bitwa pomiędzy Republiką Galaktyczną a Konfederacją Niezależnych Systemów. Planeta pierwszy raz pojawiła się w należącej do Legend powieści Spotkanie na Mimban. W Nowym Kanonie została wspomniana w serialu Wojny Klonów w odcinku zatytułowanym Rookies. Wygląda na to, że spin-off o Solo będzie kolejną produkcją, w której ów świat się ukaże.

Wspomniane zdjęcia znajdziecie poniżej:

Range Trooper Leak from StarWarsLeaks

View post on imgur.com

https://imgur.com/a/u61FI#TYT3foR

Premiera Hana Solo przewidziana jest na 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.