Filmy

Daisy Ridley odpowiada na teorie o możliwym romansie pomiędzy Rey i Poe Dameronem

Rey and Poe

Od czasu premiery Star Wars: The Last Jedi, wielu fanów spekulowało na temat romantycznych wątków, które mogą pojawić się w IX Epizodzie. Po Przebudzeniu Mocy część widzów stawiała na wątek Rey i Finna. Ostatni Jedi przechylił tę tendencję na rzecz relacji Finna i Rose. Jedna z finalnych scen VIII Epizodu dodatkowo wzbudziła spekulacje na temat przyszłości Poe Damerona i Rey. Ale co Daisy Ridley myśli o tym pomyśle?

Aktorka skomentowała tę teorię w jednym z wywiadów, którego udzielała niedawno wraz z Markiem Hamillem. Jej odpowiedź sugerowała, że Rey i Poe połączy tylko przyjaźń, a przynajmniej w jej odczuciu byłoby to najwłaściwsze podejście do kwestii.

Wspomniany fragment rozmowy możecie odsłuchać poniżej:

Daisy discusses whether there was any “romance” between Rey and Poe Dameron in Star Wars: The Last Jedi from StarWarsLeaks

Zrozumiałym jest, że część fanów dopatruje się w tej scenie zapowiedzi jakiegoś wątku romantycznego. Słowa Daisy i kilka innych przesłanek każą jednak przypuszczać, że ukryty tu został nieco inny wydźwięk – „Rey Znikąd”, która każdemu musi się przedstawiać (tak jak Luke’owi na początku filmu), staje się nagle Rey, która znana jest nawet bohaterom Ruchu Oporu, takim jak Poe Dameron. Krótko mówiąc, bohaterka staje się „Tą Rey” i przestaje być „Rey z Jakku”.

Przede wszystkim, należy pamiętać, że od teraz wszystko spoczywa w rękach J.J. Abramsa i jest nieskończenie wiele możliwości rozwoju wątków zapoczątkowanych przez Riana Johnsona. Jak zaznacza wielu komentatorów, Ostatni Jedi zafundował nam zwroty akcji, które sprawiają, że przewidzenie czegokolwiek związanego z Częścią IX jest praktycznie niemożliwe.

Na poznanie odpowiedzi pozostaje nam czekać do 19 grudnia 2019 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Bardziej stawiałabym na reylo zwłaszcza, że można to wyczytać z niektórych wypowiedzi twórców czy samego Marka Hamilla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.