Gwiezdne Wojny - Historie

Ron Howard zapowiada, że trailer „Hana Solo” pojawi się już niebawem

Ron Howard

Wszyscy mieliśmy już okazję zobaczyć Gwiezdne Wojny: Ostatniego Jedi w kinach (i to wiele razy), nadszedł więc czas, aby zacząć patrzeć w przyszłość oraz następny film osadzony w świecie Star Wars. W końcu do premiery Hana Solo pozostało mniej niż 5 miesięcy.

Emocje po VIII Epizodzie powoli opadają, a fani zaczynają spekulować, kiedy powinniśmy spodziewać się pierwszego trailera spin-offu o słynnym szmuglerze. Na szczęście z pomocą przychodzi reżyser filmu, Ron Howard, który słynie ze swojej nieprzeciętnej aktywności w social media.

Howard był bardzo aktywny w mediach społecznościowych także podczas produkcji Hana Solo, a gdy zapytano go o zwiastun na Twitterze, nie zawahał się zdradzić co nieco na ten temat:

Biorąc pod uwagę, że Ostatni Jedi wciąż zajmuje mocną pozycję w box office, wstrzymanie promocji kolejnego filmu wydaje się rozsądną decyzją. Mimo wszystko, niebawem oczekiwanie powinno się zakończyć.

Premiera filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.