Gwiezdne Wojny - Historie

„Hana Solo” prawdopodobnie czekają dokrętki

Han Solo official

Nowy, samodzielny film w świecie Star Wars miał już sporo problemów podczas swojej dotychczasowej produkcji, a nowe przecieki dolewają oliwy do ognia. Wygląda na to, że Hana Solo czekają kolejne dokrętki.

Solo reshoots have begun from StarWarsLeaks

Jak możecie zobaczyć powyżej, pochodzący z Reddita przeciek twierdzi, że dodatkowe nagrania do spin-offu mają rozpocząć się pod koniec stycznia i potrwają około trzy tygodnie.

Informacje nie są oficjalnie potwierdzone i powinniśmy podejść do nich z dozą ostrożności, jednak wyboista droga, jaką przebył film (najpierw pod skrzydłami Phila Lorda i Chrisa Millera, a później Rona Howarda) sprawia, że ewentualne dokrętki miałyby sens. Wedle wcześniejszych informacji, Ron Howard, po przejęciu reżyserii Solo, postanowił nakręcić od nowa sporą część filmu, ponieważ wizja jego poprzedników kłóciła się z jego pomysłami. Taka „przebudowa” z pewnością wymaga dopracowania.

Jeśli cofniemy się w czasie do 2016 roku i przypomnimy produkcję Łotra 1, to można dostrzec tu pewne podobieństwa. Co prawda Gareth Edwards nie został zwolniony z funkcji reżysera, ale wstępna wersja jego filmu także nie przypadła do gustu włodarzom z Disneya, co ostatecznie poskutkowało sporymi dokrętkami.

Różnica między obydwoma produkcjami jest taka, że Łotr miał stosunkowo łatwy start, ponieważ tematyka intrygowała fanów na długo przed premierą filmu. Han Solo spotyka się ze sporym dystansem ze strony społeczności, która jest bardzo sceptycznie nastawiona do odgrywania roli słynnego szmuglera przez nowego aktora. Filmowi nie pomogły także zawirowania wokół reżyserów.

Pozostaje mieć nadzieję, że Ron Howard pozytywnie nas zaskoczy, a film w jakiś sposób zdobędzie serca widzów.

Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie zadebiutuje w kinach 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.