Filmy

John Williams oficjalnie potwierdza, że napisze partyturę dla IX Epizodu

John Williams

John Williams zakończy to, co zaczął w 1977 roku. Legendarny kompozytor, który napisał partyturę dla wszystkich ośmiu epizodów Gwiezdnych Wojen, potwierdził w rozmowie z Variety, że powróci, by napisać ścieżkę muzyczną do IX Epizodu Sagi. Williams ponownie połączy siły z reżyserem J.J. Abramsem, z którym pracował już podczas powstawania Przebudzenia Mocy.

Jak pisze Variety:

„Jeśli chodzi o przyszłe filmy Star Wars, Williams potwierdza, że ​​powiedział reżyserowi J.J. Abramsowi, iż w przyszłym roku będzie pracował nad Epizodem IX.”

Sam zainteresowany dodaje:

„Bardzo chciałbym dokończyć to, co zacząłem.”

Zanim jednak rozpocznie pracę nad Epizodem IX, Williams będzie pracował nad nowym motywem przewodnim dla Hana Solo, który zostanie wykorzystany w nadchodzącym spin-offie, mającym ukazać się w kinach w maju tego roku. Williams skomponuje utwór, a następnie przekaże go Johnowi Powellowi, który napisze resztę partytury.

Epizod IX pojawi się w kinach 20 grudnia 2019 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.