Seriale

Znamy datę premiery i opisy kolejnych odcinków 4. sezonu „Rebeliantów”

KindredEpisodeCover

Przy całej zawierusze wokół Ostatniego Jedi i nadchodzącego spin-offu o Hanie Solo łatwo zapomnieć, że na małym ekranie także czeka nas spora dawka emocji. Rebelianci niebawem wejdą w połowę finalnego sezonu, podczas którego będziemy świadkami ważnych wydarzeń.

Lucasfilm nie ogłosił jeszcze, kiedy seria powróci do amerykańskiego Disney XD, lecz tytuły pierwszych dwóch odcinków, opisy oraz daty premiery trafiły do ​​sieci za sprawą serwisu Zap2it.

Pierwszy odcinek nosi tytuł Jedi Night (swoją drogą, ciekawa gra słów angielskiej wersji) i pojawi się już 24 lutego. Opis odcinka brzmi:

„Załoga Ducha infiltruje imperialną kwaterę główną na Lothal, by uratować jednego ze swoich członków.”

Drugi odcinek nosi tytuł DUME i zostanie opublikowany 3 marca. Jego opis brzmi:

„Podnosząc się z druzgocącej straty, załoga Ducha przegrupowuje się, aby znaleźć nowy cel i rozwiązania.”

Wygląda na to, że premierowy odcinek połowy sezonu powita nas śmiercią jednego z głównych bohaterów. Pytanie brzmi: kto to będzie? Osobiście stawiam, że chodzi o Kanana. Jego pozycja jako mentora Ezry sprawiła, że ​​przez lata był obiektem fanowskich spekulacji na temat śmierci tej postaci. Odgrywał znaczącą rolę w pierwszej połowie sezonu, mając jakiś tajemniczy związek z Lothalskimi Wilkami. Patrząc na tytuły wspomnianych wcześniej odcinków, można łatwo się domyślić, że motyw Kanana będzie dla nich przewodni i staną się rzeczy niezwykle istotne z punktu widzenia tej postaci.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Też myślę, że chodzi o Kanana, zwłaszcza, że drugi z odcinków nosi tytuł „Dume”, co z Kananem ma wiele wspólnego 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.