Saga Star Wars

Lucasfilm Story Group o ciekawostkach zawartych w „Ostatnim Jedi”

LFL Story Group

Oficjalny kanał Star Wars opublikował przedwczoraj w serwisie YouTube niemal półgodzinny odcinek specjalny serii The Star Wars Show, w którym członkowie Lucasfilm Story Group (odpowiedzialnego za wiele decyzji fabularnych we wszystkich produkcjach osadzonych w Odległej Galaktyce) omawiają przeróżne ciekawostki i Easter Eggi, które pojawiły się w Gwiezdnych Wojnach: Ostatnim Jedi.

W rozmowie wzięli udział Leland Chee, Pablo Hidalgo, Matt Martin oraz Rayne Roberts. Dowiadujemy się m.in., jacy sławni aktorzy i artyści mieli swoje drobne cameo w filmie, jak Ostatni Jedi łączy się z grą Star Wars: Battlefront II i spin-offem Łotr 1, czy też skąd wzięła się robocza nazwa VIII Epizodu, która brzmiała Space Bear (pol. Kosmiczny Niedźwiedź).

Bardzo ciekawy materiał wideo możecie obejrzeć poniżej:

Co interesujące, potwierdziło się pewne nawiązanie do kampanii nowego Battlefronta, które sami zauważyliśmy już jakiś czas temu. Chodzi o charakterystyczny kompas Luke’a – ma on go przy sobie na Ahch-To, a znalazł go prawdopodobnie wiele lat wcześniej w Obserwatorium Imperatora na planecie Pillio.

Nasz artykuł na ten temat znajdziecie tutaj.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.