Książki i komiksy

Uroboros ujawnia datę premiery książki „Star Wars. Battlefront II: Oddział Inferno”

oddziałInferno

Wydawnictwo Uroboros udostępniło dziś na swoim facebookowym profilu informację o dacie premiery książki Star Wars. Battlefront II: Oddział Inferno. Tytuł pojawi się w sklepach sieci Empik już 15 lutego, zaś do ogólnopolskiej sprzedaży trafi 2 tygodnie później, czyli 28 lutego.

Oficjalny opis oraz szczegóły wydania znajdziecie poniżej.

Oddział Inferno

Rebelia ma nadzieję. Imperium – Oddział Inferno, elitarną jednostkę szturmową sił Imperium, która otrzymuje zadanie: rozprawić się z grupą rebelianckich bojowników o wolność. Po upokarzającej kradzieży planów Gwiazdy Śmierci i zniszczeniu stacji bojowej Imperium przeszło do defensywy… jednak nie na długo. Elitarni imperialni żołnierze z nowo utworzonego Oddziału Inferno otrzymali supertajną misję: mają dokonać infiltracji szeregów przeciwnika i wyeliminować partyzantów – rebeliancki odłam, na czele którego stał niegdyś niesławny republikański bojownik o wolność, Saw Gerrera.

Po śmierci swego przywódcy partyzanci kontynuują jego ekstremistyczne dzieło, zdeterminowani rozgromić Imperium raz na zawsze – za wszelką cenę. Członkowie Oddziału Inferno muszą potwierdzić swój status najlepszych spośród najlepszych i zniszczyć ich od wewnątrz. Rosnące zagrożenie demaskowania za linią wroga zmienia jednak i tak już niebezpieczną operację w śmiertelnie groźne wyzwanie: wypełnić misję lub zginąć – oni zaś nie mogą zawieść. Jak daleko posunie się Oddział Inferno, aby utrzymać i chronić Imperium… i jak wiele granic odważy się przekroczyć?

Autor: Christie Golden
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Liczba stron: 400
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena sugerowana: 39,99 PLN
Data premiery: 15 lutego 2018 (Empik), 28 lutego 2018 (cała Polska)

Wydawnictwo zapowiada także, że w całym 2018 roku doczekamy się łącznie aż sześciu gwiezdnowojennych pozycji. To zdecydowanie dobra wiadomość dla wszystkich fanów beletrystyki związanej z Odległą Galaktyką.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.