Gwiezdne Wojny - Historie

W sieci pojawił się oficjalny opis „Hana Solo”!

Solo a star wars story

Disney opublikował oficjalny opis filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie, który pojawi się w kinach za nieco ponad 4 miesiące. Streszczenie pochodzi z informacji prasowej Disneya na rok 2018 i po raz pierwszy zostało wspomniane przez portal Big Shiny Robot.

Oficjalny opis brzmi:

„Wejdź na pokład Sokoła Millennium i wyrusz w podróż do Odległej Galaktyki w filmie Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie. Czeka cię zupełnie nowa przygoda z najbardziej uwielbianym łajdakiem w galaktyce. Za sprawą serii śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego podziemia przestępczego, Han Solo poznaje swojego potężnego, przyszłego drugiego pilota – Chewbaccę – i spotka się z osławionym hazardzistą Lando Calrissianem w podróży, która ukształtuje jednego z najniezwyklejszych bohaterów Gwiezdnych Wojen.

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie zadebiutuje w amerykańskich kinach 25. maja 2018 roku.”

Streszczenie potwierdza jedną rzecz, o której fani od dawna spekulowali. Solo pokaże nam, w jaki sposób po raz pierwszy spotkali się Han Solo i Chewbacca. Interesujące jest również sformułowanie „seria śmiałych eskapad”. Wydaje się, że ostatnia z tych eskapad będzie tą, którą Han będzie się przechwalał przez wiele następnych lat.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.