Filmy

„Ostatni Jedi” w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających filmów wszech czasów

dolby the last jest poster

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi osiągnął w tym tygodniu kilka nowych kamieni milowych, stając się najbardziej kasowym filmem na świecie wydanym w 2017 roku i trafiając do pierwszej dziesiątki najbardziej dochodowych filmów wszech czasów. Zanim osiągnął oba wspomniane wyniki, The Last Jedi wyprzedził Piękną i Bestię, a obecnie jego łączne zarobki optują na 1,269 miliarda dolarów.

Ostatni Jedi to drugi co do wysokości przychodów film sagi Star Wars, znajdujący się zaraz za Przebudzeniem Mocy, które obecnie zajmuje trzecie miejsce w historii kinematografii, uzyskując 2,056 miliarda dolarów od czasu premiery w 2015 roku. Kolejnym najbardziej dochodowym filmem sagi jest Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie, obecnie zajmujący 23. miejsce, z kwotą 1,056 miliarda dolarów.

Biorąc pod uwagę, że film wciąż puszczany jest w kinach, zarobki VIII Epizodu z pewnością ulegną jeszcze zmianie.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.