Seriale

Wyciekły tytuły i daty emisji kolejnych odcinków „Rebeliantów”

loth-wolf-and-ezra

Do końca ostatniego sezonu animowanej serii Star Wars: Rebelianci pozostało już tylko siedem odcinków. Lucasfilm oficjalnie nie ujawnił żadnych szczegółów dotyczących kolejnych epizodów, ale informacje na ich temat powoli zaczęły wyciekać do Internetu. W zeszłym tygodniu w sieci ukazały się tytuły, opisy i daty emisji dwóch pierwszych odcinków, a teraz opublikowano te same informacje o dwóch kolejnych epizodach. Przeciek pojawił się na stronie internetowej Zap2It i został później nagłośniony przez niemiecki serwis Jedi-Bibliothek. Potencjalne tytuły odcinków i daty emisji znajdziecie poniżej.

Wolves and a Door (10 marca 2018 r.)
Ezra i załoga Ducha dowiadują się, że Imperium ma plany względem świątyni Jedi na Lothal.

A World Between Worlds (17 marca 2018 r.)
Podczas gdy inni rebelianci związują walką siły Imperium poza świątynią Jedi, Ezra zyskuje dostęp do wnętrza i doświadcza wizji.

Opisy odcinków zdecydowanie sprawiają wrażenie, że seria chyli się ku końcowi. Świątynia Jedi na Lothal wydaje się być dobrym miejscem na zakończenie serii, ponieważ może ona służyć jako tygiel najbardziej mistycznych aspektów serii oraz rzeczywistej wojny między Rebeliantami a Imperium.

Oficjalnie nie ujawniono jeszcze żadnych informacji na temat kontynuacji 4. sezonu, ale publicystka Lucasfilmu, Tracy Cannobbio, potwierdziła, że takowe pojawią się już niebawem:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.