Książki i komiksy

Przesunięcie premiery „Star Wars. Battlefront II: Oddział Inferno”

oddziałInferno

Jak poinformował dziś oficjalny fanpage wydawnictwa Uroboros, zapowiedziana niedawno premiera książki Star Wars. Battlefront II: Oddział Inferno została przesunięta na 28 marca (od 14 marca dostępna w sklepach sieci Empik). Pierwotnie pozycja miała ukazać się 28 lutego w ogólnopolskiej sprzedaży i 14 lutego salonach Empik.

Wydawnictwo tłumaczy przesunięcie daty „przyczynami technicznymi”.

Gdy zapytaliśmy o to, czy odłożenie premiery Oddziału Inferno będzie miało wpływ na inne gwiezdnowojenne tytuły, dowiedzieliśmy się, że pozostałe pozycje mają ukazać się planowo.

Zapowiedź Star Wars. Battlefront II: Oddział Inferno znajdziecie tutaj.

[AKTUALIZACJA] Jak udało nam się potwierdzić w rozmowie w wydawnictwem, premiera książki Star Wars: Phasma także została przesunięta (pojawi się 18 kwietnia). Oznacza to, że odłożenie premiery Oddziału Inferno jednak może mieć wpływ na pozostałe książki.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.