Gwiezdne Wojny - Historie

Trailer „Hana Solo” pojawi się w ciągu najbliższych dni?

Han Solo

Jak możemy wywnioskować z najnowszych przecieków, pierwszy zwiastun spin-offu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie pojawi się w kinach w piątek wraz z premierą filmu Więzień Labiryntu: Lek na śmierć. W sieci ukaże się on kilka dni wcześniej. Najprawdopodobniej opublikowany zostanie już w środę (24.01.2017).

Jeżeli trailer nie pojawi się jutro ani w piątek, prawdopodobnym terminem jest także 5 lutego z okazji amerykańskiego Super Bowl. Tak czy siak, powinniśmy spodziewać się go w ciągu najbliższych 2-3 tygodni.

Co więcej, dowiadujemy się, że nie będzie to krótki teaser ani zajawka, tylko pełny trailer. Biorąc pod uwagę, że do premiery pozostało raptem 4 miesiące, zrozumiałym jest, że czas na powolną i rozwojową promocję filmu już dawno minął.

Jeśli nadal macie wątpliwości co do opisanych przecieków, warto przypomnieć sobie, że nie tak dawno temu reżyser Solo, Ron Howard, zapowiedział, iż do pierwszego trailera pozostało niewiele czasu.

Premiera filmu 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.