Filmy

Usunięte sceny z „Ostatniego Jedi” w nowym materiale zza kulis powstania nowelizacji filmu

The Last Jedi new scene

Oficjalna gwiezdnowojenna seria, The Star Wars Show, powróciła po świątecznej przerwie z nowym odcinkiem. Możemy w nim obejrzeć materiał zza kulis powstawiania nowelizacji Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi, w trakcie którego pojawia się usunięta scena z filmu. W roli lektorów w klipie wystąpili reżyser Rian Johnson i autor książki, Jason Fry. Skasowana sekwencja pokazuje Rey w akcji, a także konwersację pomiędzy młodą bohaterką i Lukiem na Ahch-To.

Wideo znajdziecie poniżej (przewińcie do 3:17, aby przejść do sceny):

Nagranie wydaje się pasować do opisu usuniętej z filmu trzeciej lekcji, podczas której Luke miałby oszukać Rey, twierdząc, że Opiekunowie są w niebezpieczeństwie. Bohaterka miała mocno zdenerwować się na Luke’a, kiedy jego podstęp zostałby ujawniony. Oprócz pojawienia się owej sceny w nowelizacji Jasona Fry’a (która trafi do sklepów za Oceanem 6 marca), zostanie ona prawdopodobnie umieszczona w wersji Blu-ray filmu. Nie ustalono oficjalnej daty wydania płytowej edycji, ale prawdopodobnie ma pojawić się 27 marca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.