Saga Star WarsThe Star Wars Show

Usunięte sceny z “Ostatniego Jedi” w nowym materiale zza kulis powstania nowelizacji filmu

The Last Jedi new scene

Oficjalna gwiezdnowojenna seria, The Star Wars Show, powróciła po świątecznej przerwie z nowym odcinkiem. Możemy w nim obejrzeć materiał zza kulis powstawiania nowelizacji Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi, w trakcie którego pojawia się usunięta scena z filmu. W roli lektorów w klipie wystąpili reżyser Rian Johnson i autor książki, Jason Fry. Skasowana sekwencja pokazuje Rey w akcji, a także konwersację pomiędzy młodą bohaterką i Lukiem na Ahch-To.

Wideo znajdziecie poniżej (przewińcie do 3:17, aby przejść do sceny):

Nagranie wydaje się pasować do opisu usuniętej z filmu trzeciej lekcji, podczas której Luke miałby oszukać Rey, twierdząc, że Opiekunowie są w niebezpieczeństwie. Bohaterka miała mocno zdenerwować się na Luke’a, kiedy jego podstęp zostałby ujawniony. Oprócz pojawienia się owej sceny w nowelizacji Jasona Fry’a (która trafi do sklepów za Oceanem 6 marca), zostanie ona prawdopodobnie umieszczona w wersji Blu-ray filmu. Nie ustalono oficjalnej daty wydania płytowej edycji, ale prawdopodobnie ma pojawić się 27 marca.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.