FilmyGry

Kolejne postacie z Legend zostaną przywrócone do kanonu

Revan-and-Malak-2

Leland Chee z Lucasfilm Story Group oznajmił w niedawnej konwersacji na Twitterze, że kolejne, należące obecnie do Legend postacie pojawią się w Nowym Kanonie świata Star Wars.

Pracownik Lucasfilmu wspomniał o tym fakcie przy okazji potwierdzenia rewelacji od Rona Howarda, który kilka miesięcy temu zasugerował w mediach społecznościowych, że w spin-offie Han Solo pojawią się bohaterowie starych komiksów – Tag i Bink.

Jak mówi Chee:

„Nie uwierzycie, jakie postacie z Legend pojawią się w różnych mediach w nadchodzących miesiącach. Jeśli Tag i Bink mogą się pojawić, to wszystko jest możliwe.”

Najważniejszą postacią, jaka do tej pory została przywrócona do kanonu, jest Wielki Admirał Thrawn, wykreowany przez serię powieści z lat ’90 autorstwa Timothy’ego Zahna. Możemy zobaczyć go m.in. w serialu Star Wars: Rebelianci oraz przeczytać książki i komiksy, w których odgrywa główną rolę.

Jeśli mielibyście wybrać jedną postać, którą chcielibyście przywrócić do kanonu, to kto by to był? Tylko nie mówcie, że Revan, bo jego zaklepaliśmy już my!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.