Gry

Nadchodzą nowe aktualizacje i dodatki do „Star Wars: Battlefront II”!

Star Wars: Battlefront 2 (2017)

Na oficjalnym blogu EA pojawił się wpis zapowiadający nowe aktualizacje i drugi sezon darmowych dodatków do gry Star Wars: Battlefront II.

Twórcy obiecują, że pracują nad całkowitą przebudową systemu progresji w grze, a szczegółowe informacje na ten temat poznamy już w marcu. W międzyczasie dowiadujemy się, iż w lutym zadebiutuje nowy tryb rozgrywki – Rakietowy ładunek. Będzie on dostępny tylko przez jakiś czas, więc postarajcie się go nie przegapić.

Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących drugiego sezonu dodatków, ale DICE zapewnia, że wyciągnęło wnioski z sezonu Ostatniego Jedi i pewne rzeczy zostaną ulepszone.

Pełny wpis z bloga Electronic Arts znajdziecie poniżej:

Fani Star Wars™ nie mogli narzekać w ostatnich miesiącach na nudę. Film Gwiezdne Wojny™ : Ostatni Jedi przewinął się przez ekrany kin, a miliony graczy przeżyło własne przygody w uniwersum Star Wars w grze Star Wars™ Battlefront™ II. Wraz z ukazaniem się sezonu z Ostatnim Jedi dzielni bojownicy Ruchu Oporu i złowrodzy szturmowcy Najwyższego Porządku starli się na Crait ponad 156 milionów razy, podczas gdy X-wingi i myśliwce TIE pojedynkowały się w przestworzach nad D’Qar.

Razem wykonaliście ponad 10 milionów zadań dla swojej frakcji. 58% spośród Was wybrało kapitan Phasmę i Najwyższy Porządek, a pozostałe 42% walczyło u boku Finna i Ruchu Oporu.

Żeby zacytować słowa Luke’a Skywalkera wypowiedziane na pokrytej solą planecie Crait: „Wojna dopiero się rozpoczyna”. Ostatnia aktualizacja dodała do listy statków bohaterów myśliwca TIE/LN Iden oraz uzupełniła mapy trybu potyczki o Crait. Najbliższe miesiące kryją mnóstwo dodatków do Star Wars Battlefront II.

  • Pracujemy nad przebudową systemu progresji. Wasze opinie były w tej mierze nieocenione. Pracujemy nad istotnymi zmianami w systemie progresji, które powinny stanowić odpowiedź na wiele z Waszych życzeń. W marcu będziemy mogli opowiedzieć o tych zmianach bardziej dogłębnie.
  • Z kolei w lutym zadebiutuje Rakietowy ładunek, nowy tryb rozgrywki. Dwa 8-osobowe zespoły wyposażone w plecaki rakietowe rywalizują ze sobą w szalonej i dynamicznej zabawie. Tryb ten będzie dostępny tylko przez ograniczony czas, dlatego nie przegapcie go.
  • Już wkrótce nadchodzi nowy sezon. Pierwszy sezon dodatkowej zawartości dla Star Wars Battlefront II był dla na cennym doświadczeniem. Wyciągnięte z niego wnioski z pewnością posłużą nam w przyszłych pracach. Wiemy, że niecierpliwie wyczekujecie informacji na temat zawartości przyszłego sezonu – już wkrótce się nimi podzielimy.

Nieprzerwanie dążymy do zapewnienia graczom najlepszej możliwej zabawy, uwzględniając opinie naszych fanów po to, żeby rozwijać i wzbogacać Star Wars Battlefront II.

W imieniu całego zespołu Star Wars Battlefront II: niech Moc będzie z Wami i do zobaczenia na bitewnym froncie!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.