Seriale

Nagrania muzyki i dźwięków do finałowych odcinków „Rebeliantów” zakończone

rebels season 4

Finał Star Wars: Rebeliantów nastąpi już za kilka tygodni. Serial powróci do nas 19 lutego, a jego ostatni odcinek obejrzymy 5 marca. Producent wykonawczy i twórca animowanej serii, Dave Filoni, uczcił zakończenie produkcji Rebelsów postem na Twitterze, który ukazuje nam jego charakterystyczny kapelusz oraz siedzącego na nim lothalskiego kota na tle ekranu w studio nagraniowym.

Zakończenie serii z pewnością jest dla twórcy słodko-gorzkim przeżyciem, ponieważ spędził lata opowiadając historię załogi Ducha. Poprzednia seria producenta, Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, została anulowana przez Adult Swim, gdy Disney przejął prawa do marki Star Wars, przez co Dave nie miał szansy stworzyć dla niej odpowiedniego zakończenia. W przypadku Rebeliantów można więc mówić o pewnym sukcesie.

Przyszłość Filoniego jest obecnie równie niepewna, co bohaterów jego serialu. Gdy historia Ezry i jego przyjaciół zostanie ostatecznie zamknięta, producent nie będzie miał za wiele do roboty. Od pewnego czasu krążą plotki o aktorskim serialu w świecie Gwiezdnych Wojen, jednak jest to temat wciąż dość odległy, nie wspominając już o tym, że nie wiadomo, kto miałby przejąć pieczę nad jego produkcją.

Pozostaje mieć nadzieję, że Lucasfilm znajdzie kolejne zadanie dla Dave’a – kto wie, może w postaci nowej serii, osadzonej tym razem w czasach najnowszej trylogii?

Jeśli jesteście zainteresowani potencjalnymi pomysłami na nowe seriale animowane lub aktorskie, które mogłyby zastąpić Rebeliantów, zajrzyjcie do opublikowanego przez nas kilka miesięcy temu artykułu na ten temat.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.