Seriale

Ogłoszenie o pracę Lucasfilmu zdradza, że wytwórnia pracuje nad nowym serialem

AhsokaTano

Zaledwie kilka godzin temu pisaliśmy o tym, że 4. sezon Rebeliantów powróci z finalnymi odcinkami już za parę krótkich tygodni, a serię czeka definitywny koniec. Wygląda jednak na to, że nie będziemy długo czekać na jej następcę. Choć część fanów może być rozczarowana tak szybkim zakończeniem przygód załogi Ducha, to najnowsze ogłoszenie o pracę wskazuje, iż Lucasfilm pracuje już nad nowym animowanym projektem.

W wykazie nie ma żadnych szczegółów na temat samego serialu, ale opis dość wyraźnie sugeruje, czym będzie zajmował się potencjalny kandydat:

„Twórcy nagradzanej przez Emmy serii animacji Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów i niezwykle udanej serii Star Wars: Rebelianci szukają wszechstronnego Koordynatora Produkcji, który dołączy do zespołu produkcyjnego.”

Wspomnienie dwóch poprzednich animacji każe podejrzewać, że projekt będzie kolejną odcinkową produkcją, a biorąc pod uwagę rychłą finalizację Rebeliantów, możemy założyć, że będzie to nowy serial dla Disney XD.

Dodatkowo, ogłoszenie wymienia jeden z obowiązków nowo zatrudnionego członka zespołu, który polegać ma na „upewnieniu się, że każdy z epizodów jest ukończony na czas i spełnia standardy jakościowe Dyrektora Nadzoru”.

Nie wiadomo, co przygotowuje dla nas Lucasfilm, ale jeśli faktycznie miałby powstać następca Wojen Klonów i Rebeliantów, to co chcielibyście w nim zobaczyć?

Źródło: Comicbook.com


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.