Filmy

Rian Johnson nie żałuje decyzji fabularnej dotyczącej Snoke’a

SnokeCover

Nie jest tajemnicą, że pewne wybory fabularne dotyczące Ostatniego Jedi wzbudziły niemałe emocje i lawinę dyskusji pośród widzów. Jednym z nich była decyzja o uśmierceniu głównego antagonisty najnowszej trylogii – Przywódcy Snoke’a. W niedawnym wywiadzie dla Slashfilm Rian Johnson odniósł się do wspomnianego motywu, zaznaczając, że nie zmieniłby pod tym względem zupełnie nic, pomimo krytyki ze strony części fanów.

„Po premierze Przebudzenia Mocy pośród społeczności fanów pojawiło się wiele pytań dotyczących Snoke’a i rodziców Rey. Wiedziałem oczywiście, że takie pytania mogą pojawić się po filmie, ale nie miałem świadomości, jak duże będą oczekiwania względem odpowiedzi na nie. Co uważam za dobrą rzecz.

Próbuję przez to powiedzieć, że to nie było tak, że miałem świadomość tego, czego oczekują fani i celowo chciałem zrobić im na przekór. Pisałem zgodnie ze swoim sumieniem i wedle tego, co uważałem za najciekawszy i najodpowiedniejszy zwrot akcji.”

Niezależnie od słów Johnsona, zapewne sporo wody upłynie jeszcze w Wiśle, nim fani przekonają się do niektórych podjętych przez niego decyzji. Warto pamiętać, że podobne wątpliwości pojawiały się także po premierze drugiej części Oryginalnej TrylogiiImperium Kontratakuje – jednak po latach film uznawany jest przez wiele osób za najlepszą część całej gwiezdnej sagi.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.