Książki i komiksy

Premiera książki „Ostatni Jedi: Eskadra Kobaltowa” przesunięta

Cobalt Squadron

Rok 2018 zdecydowanie nie rozpoczął się szczęśliwie dla polskich wydań gwiezdnowojennej beletrystyki. Po wcześniejszych informacjach o przesunięciu premier książek od wydawnictwa UroborosStar Wars: Battlefront II. Oddział Inferno i Star Wars: Phasma – dowiadujemy się, że opóźnienia nie ominą także tytułów od Egmontu.

Jak poinformowali nas w mailowej korespondencji przedstawiciele wydawnictwa, zaplanowana na 14 marca premiera książki Ostatni Jedi: Eskadra Kobaltowa została przełożona o ponad miesiąc, na 18 kwietnia.

„Tak, potwierdzam, że premiera przesunięta na 18.04.”

Nie wiadomo czy opóźnienie wpłynie w jakiś sposób na resztę planu wydawniczego Egmontu. Jeśli czegoś się dowiemy, z pewnością będziemy Was o tym informować.

Zobaczcie zapowiedź Ostatniego Jedi: Eskadry Kobaltowej.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.