Saga Star Wars

Thomas Brodie-Sangster o swoim cameo w „Przebudzeniu Mocy”

thanisson_EPVII

Wielu fanów było zaskoczonych, gdy Thomas Brodie-Sangster pojawił się w krótkiej scenie z Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy jako oficer Thanisson. Artysta może pochwalić się imponującą karierą, pojawiając się w filmach takich jak Love Actually, seria Maze Runner czy w serialu Gra o Tron, więc nieco dziwnie było widzieć go w tak małej, epizodycznej wręcz roli. W nowym wywiadzie dla USA Today aktor opowiedział o tym, jak doszło do jego pojawienia się w VII Epizodzie.

Jak mówi Thomas:

„Powiedzieli mi: „To trochę dziwne, ale jest rola w Star Wars, zdjęcia odbędą się w przyszłym tygodniu, lecz nie wiemy wiele więcej. Prawdopodobnie chodzi o złoczyńcę i ma tam być jedna kwestia. Chcesz to zrobić?”. Powiedziałem im: „Pewnie! To Gwiezdne Wojny!”. Duże marzenie z dzieciństwa do odhaczenia na liście. Od razu się zgodziłem. Bez dwóch zdań.”

Brodie-Sangster dodał także jak czuł się na planie imitującym mostek gwiezdnego niszczyciela Najwyższego Porządku:

„Poczułem złowrogi klimat, gdy wszedłem do tego czystego, sterylnego pomieszczenia, które przypominało pokład gwiezdnego niszczyciela. To było coś wyjątkowego.”

Jeśli nie dojrzeliście aktora w omawianej scenie, to możecie obejrzeć ją poniżej:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.