Gwiezdne Wojny - Historie

Trzy planety z „Hana Solo” potwierdzone?

Coronet-Corellia

Podczas gdy fani z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji na temat nadchodzącego filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie, sieć kin AMC Theatres prawdopodobnie potwierdziła trzy lokacje, które pojawią się w spin-offie.

Według opisu, jaki pojawił się na stronie internetowej kin, będą to Korelia, Kessel i Mimban. Obecność dwóch pierwszych lokacji można uznać za pewnik – pierwsza z nich jest rodzinną planetą Hana, zaś druga wiąże się ze słynną Trasą na Kessel. Obydwie planety zostały zresztą zapowiedziane przez reżysera Solo, Rona Howarda, za pośrednictwem social mediów. Ostatnia z tej trójki, Mimban, pojawiła się już we wcześniejszych przeciekach dotyczących zestawów LEGO Star Wars, pośród których mogliśmy odnaleźć Szturmowców z Mimban.

Inne plotki sugerują, że Imperium będzie na Korelii rekrutowało do swoich szeregów nowych członków, których wyłowi spośród pilotów ścigaczy. W ten sposób ma zostać wyjaśnione, dlaczego Han Solo w ogóle wplątał się w konszachty z Imperium.

Wpis na stronie AMC niedługo po publikacji został skasowany, co dodatkowo utwierdza nas w przekonaniu, że ujawniał istotne fakty o filmie.

Docierające do nas informacje stają się coraz bardziej klarowne i plotki w większości przypadków zdają się potwierdzać. Pozostaje oczekiwać pierwszego trailera, który, przy odrobinie szczęścia, rzuci nieco więcej światła na fabułę spin-offu.

Premiera filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku.

Źródło: Comicbook.com


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.