Saga Star Wars

Andy Serkis o potencjalnym powrocie Snoke’a w IX Epizodzie Star Wars

Snoke

Nie tak dawno temu wspomnieliśmy o tym, że odtwórczyni roli Phasmy w najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen, Gwendoline Christie, bardzo chciałaby powrócić do odgrywania swojej postaci w IX Epizodzie, ale nie ma pojęcia, co w tej kwestii szykuje dla niej J.J. Abrams. Okazuje się, że podobne odczucia ma także Andy Serkis, który wcielił się w dwóch dotychczasowych filmach w Najwyższego Przywódcę Snoke’a.

Aktor wypowiedział się na temat jego potencjalnej roli w kolejnej produkcji w niedawnym wywiadzie dla Slashfilm:

„Słuchaj, to są Gwiezdne Wojny, więc nigdy nie wiesz, czy przypadkiem nie przywrócą cię do żywych – czy to przez reanimację, czy sprowadzenie postaci w inny sposób. Osobiście byłem w szoku, ale to było absolutnie słuszne podejście do tego momentu w filmie, więc nie kwestionowałem tej decyzji. Po prostu uważam, że to bardzo, bardzo ważna scena. Wiem, że fani starają się doszukać tam czegoś więcej i mówię: kto wie?”

Część fanów teoretyzuje na temat powrotu Snoke’a w ostatniej części sagi, a biorąc pod uwagę, że reżyserią ponownie zajmie się Abrams, wszystko wydaje się w tej chwili możliwe.

Andy’ego Serkisa dopiero czeka rozmowa z reżyserem na temat ewentualnego powrotu, więc aktor nie ma jeszcze pojęcia, czy może liczyć na jakąkolwiek przyszłość w kontynuacji Gwiezdnych Wojen.

Premiera IX Epizodu zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.