Gwiezdne Wojny - Historie

[Plotka] Kolejne szczegóły na temat nadchodzącego trailera „Hana Solo”

Solo a star wars story

Wiemy już, że nasza uwaga w najbliższą noc z niedzieli na poniedziałek powinna być skierowana na amerykański Super Bowl, podczas którego, wedle wszelkich raportów, ukazany zostanie pierwszy zwiastun nadchodzącego spin-offu Solo: A Star Wars Story. To jednak nie wszystko, gdyż, jeśli wierzyć doniesieniom portalu MakingStarWars.net, telewizyjny trailer będzie jedynie okroją, krótszą wersją, zaś pełny ukaże się nieco później w sieci.

Jak podaje MSW.net:

„Jeśli chodzi o Hana Solo. Gwiezdne Wojny – Historie, podczas Super Bowl pojawi się krótsza wersja teasera, a dłuższa ukazana zostanie niedługo potem, jeszcze w tym samym tygodniu.”

Decyzja o ukazaniu jedynie krótkiej zajawki w ramach Super Bowl nie powinna być zaskoczeniem – z uwagi na jego popularność, 30 sekund bloku reklamowego podczas wspomnianego wydarzenia kosztuje przeszło 5 milionów dolarów. Ukazanie trailera o standardowej długość około 2 minut kosztowałoby Disney niebagatelne 20 milionów dolarów.

Odpowiedź na pytanie, kiedy ostatecznie pojawi się właściwy zwiastun, prawdopodobnie znalazł kanał Star Wars Explained, o czym poinformował na swoim twitterowym profilu:

Program Good Morning America ma bogatą przeszłość, jeśli chodzi o publikacje trailerów produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen, więc debiut pełnej wersji zajawki Hana Solo właśnie w trakcie jego trwania jest całkiem prawdopodobny.

Pozostaje czekać do poniedziałku i przekonać się na własnej skórze.

Premiera filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie odbędzie się 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.