Gwiezdne Wojny - Historie

THR potwierdza: trailer „Hana Solo” pojawi się już za parę dni!

Han Solo official

Wygląda na to, że nasze oczekiwanie na pierwszy trailer najnowszego filmu w świecie Star Wars niebawem dobiegnie końca. Jak donosi The Hollywood Reporter, powołując się na źródła z branży filmowej, trailer Hana Solo zadebiutuje podczas amerykańskiego Super Bowl, które rozpocznie się 5 lutego o godzinie 00:30 czasu środkowoeuropejskiego.

Pomysł opublikowania zwiastuna podczas Super Bowl był brany pod uwagę przez wielu fanów (w tym nas) od pewnego czasu. Do majowej premiery filmu pozostało naprawdę niewiele czasu, a to wydarzenie przyciągnie przed ekrany telewizorów miliony Amerykanów – ciężko wyobrazić sobie dogodniejszy moment do działania dla Disneya i Lucasfilmu.

Droga produkcji samodzielnego filmu o Solo była wyjątkowo wyboista. Zmiana reżyserów i ponowne nakręcanie przez Rona Howarda sporej części spin-offu z pewnością wpłynęły w dużym stopniu na to, że kampania marketingowa wciąż stoi w miejscu. Miejmy nadzieję, że następny tydzień przyniesie pozytywne zmiany w tej kwestii.

Premiera Hana Solo zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.