FanmadeFilmy

Kolejna epicka scena „Ostatniego Jedi” odtworzona w 16-bitowej grafice

TheLastJedi 16-bit

Po fantastycznym zrekonstruowaniu sceny pojedynku Luke’a i Kylo Rena z Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi, kanał Mr Sunday Movies powraca z kolejną 16-bitową animacją, która tym razem odtwarza scenę śmierci Snoke’a oraz walki Kylo Rena i Rey z jego gwardią przyboczną.

Wideo rozpoczyna się od monologu Najwyższego Przywódcy, czytającego w myślach Rena, po czym ukazuje całe starcie w sali tronowej i kończy się na zwróceniu się dwójki młodych bohaterów przeciwko sobie.

Pomimo odtworzenia sceny w oldschoolowym stylu, czuć niesamowity klimat tamtej sekwencji, o czym możecie przekonać się sami:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.