Portal

Startuje nasz sklep z gadżetami!

Yavin-IV-ground

Drodzy Rebelianci!

Jakiś czas temu obiecaliśmy Wam, że wystartujemy ze sklepem, dzięki któremu będziecie mogli zakupić gadżety powiązane z naszym portalem. Po kilku próbach (które mogły wprowadzić nieco zamieszania, za co serdecznie Was przepraszamy) ostatecznie udało nam się uruchomić stronę z kolekcją.

Od tej chwili możecie zamawiać kubki, koszulki oraz bluzy sygnowane naszym logotypem i nie tylko. Mamy nadzieję, że pośród asortymentu znajdziecie coś dla siebie. Sukcesywnie będziemy starali się dodawać nowe produkty, więc odwiedzajcie nasz internetowy kram regularnie.

Odnośnik do niego znajdziecie poniżej. Zawsze będzie on dostępny w prawy górnym rogu portalu oraz pod przyciskiem akcji na facebookowym fanapge’u.

>>> Sklep <<<

Niech Moc będzie z Wami!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.