Gwiezdne Wojny - Historie

Mamy pełny zwiastun „Solo: A Star Wars Story”!

Solo Trailer Cover

Po krótkim teaserze, który pojawił się dzisiejszej nocy, w końcu otrzymaliśmy pełny zwiastun spin-offu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie! Możemy zobaczyć w nim rozszerzenie niektórych scen oraz sporo nowej zawartości, zdradzającej co nieco na temat wątku fabularnego w filmie.

Wideo dostępne jest poniżej:

Solo zapowiada się naprawdę obiecująco. Już po trailerze widać, że jest to świeży film, który, podobnie jak Łotr 1, wyraźnie zrywa ze schematami, jakimi rządzi się główna saga Gwiezdnych Wojen. Ostatecznie jednak czas pokaże, czy zmiana reżyserów z Phila Lorda i Chrisa Millera na Rona Howarda faktycznie wyszła tej produkcji na dobre.

W widowisku wystąpią m.in.: Alden Ehrenreich jako Han Solo, Donald Glover jako Lando Calrissian, Emilia Clarke jako Qi’Ra, Woody Harrelson jako Tobias Beckett, Phoebe Waller-Bridge, Thandie NewtonPaul Bettany.

Premiera zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.