Gwiezdne Wojny - Historie

Poznaliśmy imiona postaci granych przez Thandie Newton i Phoebe Waller-Bridge

NewtonBridge

Dzisiejszy dzień był niezwykle obfity w nowe materiały dotyczące spin-offu o Hanie Solo. W nocy otrzymaliśmy pierwszy teaser, a w ciągu dnia pojawił się pełny zwiastun filmu oraz oficjalne plakaty. Materiały wideo ukazały nam kilku bohaterów, o których wcześniej nie słyszeliśmy – są to postacie grane przez Thandie Newton i Phoebe Waller-Bridge. Z oficjalnej informacji prasowej Lucasfilmu dowiadujemy się, kogo dokładnie zagrają aktorki i jak mają na imię ich filmowe wcielenia.

Postać grana przez Thandie Newton nazywa się Val. Widzimy ją bardzo krótko podczas trailera, ubraną w zimowy strój.

solo-ThandieNewton
Val grana przez Thandie Newton

Jeśli nigdzie nie dostrzegliście twarzy Phoebe Waller-Bridge, to jesteście rozgrzeszeni, bo wciela się ona w droida L3-37 (podobnie jak Alan Tudyk, który zagrał w Łotrze 1 K-2SO).

solo-PhoebeWallerBridge
L3-37 grany/a przez Phoebe Waller-Bridge

Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.