Gwiezdne Wojny - Historie

Easter Egg z trailera „Hana Solo” zdradza ciekawy motyw, który pojawi się w filmie

solo-dice-trailer

Opublikowany wczoraj pierwszy zwiastun Solo: A Star Wars Story zawierał łatwy do przegapienia Easter Egg, który odnosi się do historii Hana Solo w sadze Gwiezdnych Wojen.

W trailerze możemy znaleźć ujęcie szmuglera prowadzącego pojazd z Qi’Rą na pokładzie, zaś jeśli przyjrzymy się scenie uważnie, zauważymy złote kości wiszące przed bohaterami.

Kości te towarzyszą Hanowi podczas jego przygód znanych z głównej sagi filmowej. Po raz pierwszy pojawiły się w kokpicie Sokoła Millennium w Gwiezdnych Wojnach: Epizodzie IV – Nowej Nadziei, a niedawno nabrały nowego znaczenia dzięki Ostatniemu Jedi, gdy Luke Skywalker przyglądał się im, wspominając swojego starego przyjaciela. Ich znaczenie nabrało jeszcze większej głębi, kiedy mistrz Jedi pojawił się na Crait jako projekcja Mocy i wręczył szczęśliwe kostki Lei.

Han Solo użył swoich kości w Koreliańskim Sabaku i wygrał dzięki nim legendarny frachtowiec od Lando Calrissiana. Co jednak ciekawsze, opisywany Easter Egg wydaje się sugerować, że Solo traktował je jako talizman jeszcze zanim doszło do gry z Lando.

Czy powyższa rewelacja oznacza, że w nadchodzącym spin-offie zobaczymy słynnego nerfopasa używającego kości podczas zwycięskiej gry? Wydaje się to bardzo prawdopodobne.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.