Saga Star Wars

„Ostatni Jedi” zdobył nagrodę za „Najlepszy film dla dorosłego widza”

TheLastJedi Tempt

Do rozdania Oscarów, gdzie Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi jest nominowany do czterech nagród, pozostał jeszcze miesiąc, jednak nie oznacza to, że najnowszy film sagi Star Wars spoczywa teraz na laurach. AARP zorganizowało 17. Doroczne Przyznanie Nagród Filmom dla Dorosłych, a Ostatni Jedi zdobył nagrodę za „Najlepszy film dla dorosłego widza”. Produkcja pokonała nominacje takie jaki: Uciekaj!, Lady Bird, Kształt Wody i Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri.

Strona internetowa AARP opisała zwycięski film w następujący sposób:

„Przez 40 lat Gwiezdne Wojny były sagą naszych pokoleń – pokoleń 50-latków i starszych – a Ostatni Jedi to epizod, który szanuje cały jej dorobek. Pośród branży, która zbyt często skupia się na młodości, otrzymaliśmy produkcję szanującą przeszłość, dzięki której wracamy do miłych wspomnień – ale jest to także widowisko innowacyjne, świeże i utrzymujące kontakt z szeroką publicznością. Skoro już mówimy o kontakcie, Mark Hamill doskonale zagrał tego starszego i mądrzejszego Luke’a Skywalkera. W The Last Jedi aktor i jego postać przekazali pałeczkę nowemu pokoleniu; Hamill i Kelly Marie Tran pomogli zdobyć reżyserowi Rianowi Johnsonowi nagrodę dla najlepszego filmu.”

Chociaż ogłoszono już zwycięzców, ceremonia odbędzie się dopiero 23 lutego.

Gratulujemy zwycięstwa całej obsadzie i ekipie Star Wars: The Last Jedi!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.