Wydarzenia

Powstanie nowa seria filmów w świecie Star Wars od twórców „Gry o Tron”!

db-weiss-david-benioff

Oficjalny kanał Star Wars opublikował właśnie przełomową wiadomość! Zapowiedziano powstanie kolejnej serii filmów w świecie Gwiezdnych Wojen, za których scenariusz i produkcję będą odpowiadać twórcy niezwykle popularnego na całym świecie serialu Gra o TronDavid Benioff i D.B. Weiss.

https://youtu.be/ZQT-3JODB8k

Nie znamy jeszcze praktycznie żadnych szczegółów na temat serii ani jej daty premiery, poza tym, że nie będzie miała nic wspólnego z sagą Skywalkerów i z trylogią Riana Johnsona.

Z oficjalnego oświadczenia Lucasfilmu i scenarzystów dowiadujemy się, że prace nad pierwszym filmem ruszą zaraz po zakończeniu nagrań do finałowego sezonu Gry o Tron.

Nastały naprawdę ekscytujące czasy dla fanów Odległej Galaktyki.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.