Seriale

Bob Iger: „aktualnie powstaje kilka seriali osadzonych w świecie Star Wars”!

Bob Iger Star Wars

Ostatnie dni bez dwóch zdań obfitują w niezwykle ważne wieści związane z przyszłością marki Gwiezdnych Wojen. W pierwszej kolejności otrzymaliśmy zwiastun Hana Solo, a wczoraj ogłoszono, że twórcy niezwykle popularnego serialu Gra o Tron zajmą się scenariuszem i produkcją całkowicie nowej serii filmów w świecie Star Wars. Do kolekcji nowych informacji możecie dopisać sobie wypowiedź CEO Disneya, Boba Igera, który ogłosił dzisiejszej nocy, że aktualnie w produkcji jest nie jedna, nie dwie, ale kilka serii telewizyjny osadzonych w Odległej Galaktyce!

Podczas rozmowy z inwestorami Iger krótko przedstawił aktualizację na temat telewizyjnych produkcji związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Szef Disneya już wcześniej wspominał, że powstaje serial aktorski, który będzie towarzyszył nadchodzącej usłudze streamingowej wytwórni, ale dopiero teraz oświadczył, że w drodze jest więcej podobnych widowisk. Według serwisu Polygon, Iger powiedział, że „kilka gwiezdnowojennych serii jest aktualnie produkowanych” dla disneyowskiego odpowiednika Netfilxa oraz zasugerował, że Disney jest gotowy do oficjalnego ogłoszenia przynajmniej jednej z nich.

Jeśli do niedawna zastanawialiście się, czy znajdzie się serial mogący zastąpić Rebeliantów, których finałowe odcinki zostaną wyemitowane pod koniec lutego, to teraz wiecie, że prawdopodobnie będzie w czym wybierać. Pozostaje mieć nadzieję, że usługa streamingowa koncernu Walta Disneya, gdy już powstanie, stosunkowo szybko pojawi się również w Polsce.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.