Gwiezdne Wojny - Historie

Entertainment Weekly publikuje nowe zdjęcia z „Hana Solo”!

Han and Chewie

Skrócona kampania marketingowa dla Solo: A Star Wars Story jest aktualnie w pełnym rozkwicie. Po teaserze ukazanym podczas amerykańskiego Super Bowl, pełnym zwiastunie i plakatach postaci opublikowanych w poniedziałek, otrzymaliśmy teraz nową galerię zdjęć z filmu, dzięki Entertainment Weekly. Bohater spin-offu, Han Solo, znajdzie się na okładce najnowszego numeru EW, w którym pojawi się również kilka ciekawostek o bohaterach autorstwa Anthony’ego Breznicana.

Poniżej znajdziecie nowe fotografie, okładkę magazynu oraz ich opisy:

Solo EW Cover

Breznican pisze o relacji bohaterów w filmie:

„Po drodze Han zaprzyjaźni się z „chodzącym dywanem” Chewbaccą (Joonas Suotamo), straci głowę dla mrocznej Qi’ry (Emilia Clarke z Gry o Tron) i skrzyżuje ścieżki z Lando Calrissianem (Donald Glover z Atlanty, wkraczający na teren Billy’ego Dee Williamsa) oraz jego pomocnikiem, droidem L3-37 (granym przy pomocy motion capture przez Phoebe Waller-Bridge).

Poszukiwacz zmierzy się także z oszustami i karierowiczami pokroju Tobiasa Becketta (Woody Harrelson), Val (Thandie Newton) i szefem kryminalnego półświatka, Drydenem Vosem (w tej roli Paul Bettany).”

Tak na marginesie, mówi Wam coś nazwisko Vos? Bo nam tak.

Clean Falcon

Pierwsza fotografia przedstawia Aldena Ehrenreicha jako Hana oraz Joonasa Sumotamę jako Chewbaccę, rozmawiających z Tobiasem Beckettem (granym przez Woody’ego Harrelsona) na pokładzie znacznie czystszego Sokoła Millennium. Reżyser Ron Howard opisał Becketta w wywiadzie dla EW:

„Jest potężnym przestępcą i wolnym strzelcem. Tobias Beckett kształtuje Hana bardziej niż ktokolwiek inny, aż z czasem Solo zaczyna wierzyć, że w czasach bezprawia potrzebuje moralnego kodu, którym mógłby się kierować.”

Beckett zbiera załogę do pewnego rodzaju skoku. Harrelson w jednym z zeszłorocznych wywiadów stwierdził, że jego postać jest kimś w rodzaju mentora dla Hana, ale jeśli naprawdę jest „potężnym przestępcą”, to może się okazać, że zdradzi Hana i nauczy go dzięki temu bezcennej lekcji o zaufaniu.

SOLO: A STAR WARS STORY Emilia Clarke is Qi'ra and Alden Ehrenreich is Han Solo

Breznican zdradza również kilka faktów na temat związku między Hanem i Qi’Rą. Najwyraźniej dwójka ta dorastała razem na ulicach, prawdopodobnie wspólnie wchodząc w przestępczy proceder. Ale podczas gdy Han wydaje się zachowywać przyzwyczajenia z czasów młodości, Qi’Ra osiąga pewien stopień wyrafinowania i mistrzostwa w tym, co robi.

Emilia Clarke opisuje swoją postać, mówiąc:

„Ma kilka wcieleń, ale w ogólnym rozrachunku walczy o przetrwanie. Gdy spotykasz wyrafinowaną kobietę w tak brudnym otoczeniu, wiesz, że za tą fasadą kryje się kilka sporych blizn.”

SOLO: A STAR WARS STORY Mudtroopers on Mimban

Na ostatnim zdjęciu dostajemy pierwsze spojrzenie na imperialnych Mudtrooperów. Co ciekawsze, zdjęcie pochodzi ze scen rozgrywających się na planecie Mimban. Mimban po raz pierwszy wspomniano w powieści Spotkanie na Mimban z 1978 roku, która była oryginalnym planem kontynuacji pierwszej części sagi Gwiezdne Wojny. To debiut tej planety na ekranie i w aktualnym kanonie Star Wars.

Poniżej znajdziecie kilka dodatkowych ujęć z filmu:

Premiera filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie już 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.