Gwiezdne Wojny - Historie

Alden Ehrenreich rozmawia o „Hanie Solo”

HS-353488_R

Alden Ehrenreich bez wątpienia ma twardy orzech do zgryzienia. Młody aktor przejmuje rolę Hana Solo od Harrisona Forda, który sprawił, że postać ta stała się ikoną Oryginalnej Trylogii i szeroko pojętej popkultury. Ehrenreich zadebiutuje jako młody Han w maju w filmie Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie. Alden rozmawiał niedawno z Anthonym Breznicanem z Entertainment Weekly o tym, jak Han, którego spotykamy w spin-offie, różni się od tego, którego znamy z Nowej Nadziei.

Ehrenreich powiedział:

„Myślę, że główną różnicą jest to, że Han, którego spotykamy w tym filmie, jest bardziej idealistą; ma pewne cele, podąża za nimi i mocno się to na nim odbija, gdy te marzenia zderzają się z rzeczywistością, która jest trudniejsza niż się spodziewał.”

Dalej Alden wyjaśnił, jakie marzenie ma Han:

„Nie mogę powiedzieć dokładnie, ale z całą pewnością wiąże się to z niezależnością i podejmowaniem własnych decyzji. Myślę, że Kasdanowie [Lawrence i Jon – przyp. red.] wykonali wspaniałą robotę, ukazując retrospektywne wydarzenia, które doprowadziły do tego, że stał się znaną nam postacią.”

Dodał także kilka słów na temat relacji Solo i Lando Calrissiana:

„Trudno jest odpowiedzieć bez ujawniania czegokolwiek, więc powiem tylko, że ich znajomość jest bardzo zmienna, tak jak wtedy, gdy spotykamy ich w Oryginalnej Trylogii.”

Premiera Hana Solo zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.