Gwiezdne Wojny - Historie

Dokładne spojrzenie na „nowego” Sokoła dzięki „The Star Wars Show”

SoloMilleniumFalcon

Dwa pierwsze zwiastuny Hana Solo podbiły w tym tygodniu internet, oferując nam pierwsze pierwsze spojrzenie na nadchodzący spin-off. Jednym z bardziej intrygujących aspektów filmu jest Sokół Millennium, który mocno różni się tego znanego z Oryginalnej Trylogii.

Wcześniejsze przecieki informowały nas o pewnych zmianach w wyglądzie Sokoła, a ostatnie trailery tylko potwierdziły te przypuszczenia, choć krótkie klipy nie pozwalały przyjrzeć mu się dokładnie. W najnowszym odcinku The Star Wars Show gospodarze Andi Gutierrez i Anthony Carboni zaoferowali dokładne, 360-stopniowe spojrzenie na „nowego” Sokoła Millennium.

Dodatkowa komora została umieszczona w przedniej części frachtowca, zakrywając klasyczne przednie „widełki”, aby nadać statkowi bardziej elegancki wygląd. W materiale wideo Andi i Anthony wyjaśniają, że ta wersja Sokoła została zainspirowana wczesną koncepcją statku autorstwa Ralpha McQuarriego. Mówiąc dokładniej, skierowana do góry czasza radarowa i pojedyncze działko blasterowe są wzorowane bezpośrednio na oryginalnej grafice rysownika koncepcyjnego.

Pełny odcinek z The Star Wars Show możecie obejrzeć poniżej:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.