Dokładne spojrzenie na „nowego” Sokoła dzięki „The Star Wars Show”


SoloMilleniumFalcon

Dwa pierwsze zwiastuny Hana Solo podbiły w tym tygodniu internet, oferując nam pierwsze pierwsze spojrzenie na nadchodzący spin-off. Jednym z bardziej intrygujących aspektów filmu jest Sokół Millenium, który mocno różni się tego znanego z Oryginalnej Trylogii.

Wcześniejsze przecieki informowały nas o pewnych zmianach w wyglądzie Sokoła, a ostatnie trailery tylko potwierdziły te przypuszczenia, choć krótkie klipy nie pozwalały przyjrzeć mu się dokładnie. W najnowszym odcinku The Star Wars Show gospodarze Andi Gutierrez i Anthony Carboni zaoferowali dokładne, 360-stopniowe spojrzenie na „nowego” Sokoła Millenium.

Dodatkowa komora została umieszczona w przedniej części frachtowca, zakrywając klasyczne przednie „widełki”, aby nadać statkowi bardziej elegancki wygląd. W materiale wideo Andi i Anthony wyjaśniają, że ta wersja Sokoła została zainspirowana wczesną koncepcją statku autorstwa Ralpha McQuarriego. Mówiąc dokładniej, skierowana do góry czasza radarowa i pojedyncze działko blasterowe są wzorowane bezpośrednio na oryginalnej grafice rysownika koncepcyjnego.

Pełny odcinek z The Star Wars Show możecie obejrzeć poniżej:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s